Bartek Bartyzel 

Bartek Bartyzel

Instruktor narciarstwa z kilkunastoletnim doświadczeniem. Członek Polskiego Związku Narciarskiego i Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa. Doświadczony organizator obozów narciarskich i szkoleń dla młodzieży. Lubi pojeździć poza trasą i często nie rozstaje się w górach z aparatem.

  

 Arek Juszczyk. Foto: Bartek Bartyzel

Arek Juszczyk

Doświadczony narciarz. Pomocnik instruktora Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa. Członek Polskiego Związku Narciarskiego. Wychowawca najmłodszych adeptów narciarstwa. Wielbiciel freeride’u!

 

 

Janusz Szklarski. Foto: Bartek Bartyzel 

Janusz Szklarski

Wieloletni instruktor i wychowawca. Wieloletni organizator obozów narciarskich i szkoleń dla młodzieży. Członek  Polskiego Związku Narciarskiego i Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa. W lecie, tęskniąc za nartami, realizuje się jako instruktor żeglarstwa.

  

Sławek Matejko. Foto: Bartek Bartyzel

 

Sławek Matejko

Nauczyciel wf, instruktor narciarstwa z kilkunastoletnim doświadczeniem. Członek  Polskiego Związku Narciarskiego i  Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa. Pasjonat carvingu i jazdy sportowej. Na tyczkach szkoli też w UKS „OświęcimSKI”, którego jest współzałożycielem.

 

Marysia Kolber. Foto: Bartek Bartyzel

 

Marysia Kolber

Instruktor narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego i Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa. Zapalony podróżnik. Czuje się we Włoszech jak u siebie w domu.

 

 

Staszek Juszczyk. Foto: Bartek Bartyzel

 

Staszek Juszczyk

Najmłodszy narciarz w kadrze Skizone. Pomocnik instruktora SITN. Zwany przez niektórych "Panem Staszkiem". Z racji młodego wieku cała instruktorska kariera jeszcze przed nim.

 

 

...oraz (a może przede wszystkim ;) nasza specjalistka od jazdy poza trasami:

  

Klaudia Tasz. Foto: Bartek Bartyzel

 

Klaudia Tasz

Zakopiańska skialpinistka, wielokrotna Mistrzyni Polski, członkini Kadry Narodowej Polski. Zdobyła rekordową ilość tytułów
indywidualnego Mistrza Polski w skialpinizmie oraz kilkakrotnie Puchar Polski i Puchar Europy Środkowej w tej dyscyplinie. Ponadto taterniczka, przewodnik tatrzański, instruktor wspinaczki i narciarstwa.